Zajtra vychádza vo vydavateľstve IKAR výnimočná novinka

Marec – mesiac knihy odštartujeme knižnou novinkou, ktorou je zaujímavá publikácia Kde sa stretáva Boh a medicína od známeho moderného spiritualistu Neala Donalda Walsha a lekárky západnej medicíny Britt Cooperovej. Táto kniha je prvou, ktorá vychádza v našej novej edícii zameranej na ezoterickú a spirituálnu literatúru: Ajna.

O čom je kniha Kde sa stretáva Boh a medicína:

Existujú v medicíne zázraky a možno ich vysvetliť z duchovného hľadiska? Môže duchovne založený človek pomýšľať na eutanáziu? Dozvie sa niečo o duši medik, keď sleduje operáciu na otvorenom srdci alebo pitvu? Existuje priesečník duchovnosti a telesnosti tam, kde tvoria jednotu?
Položme si jednoznačné otázky. Má Boh miesto v modernej západnej medicíne? Mali by byť metafyzické či duchovné princípy súčasťou prípravy budúcich lekárov? Je prvoradou úlohou lekára udržať pacienta pri živote?
Kde sa stretáva Boh a medicína je inšpiratívny konfrontačný rozhovor moderného spiritualistu Neala Donalda Walsha s lekárkou Brit Cooperovou, ktorá sa venuje klasickej západnej medicíne a zaujíma sa o oba prístupy k ľudskému životu.         

O autorovi:

NEALE DONALD WALSCH je autorom série deviatich kníh s názvom Rozhovory s Bohom, ktorých sa vo svete predalo viac ako desať miliónov výtlačkov a preložili ich do 37 jazykov. Walsch patrí medzi hlavných spisovateľov hnutia novej spirituality; napísal ďalších 28 kníh, deväť z nich sa ocitlo v zozname bestsellerov The New York Times. Svojím životom a prácou pomáha vytvárať a ďalej rozvíjať celosvetovú duchovnú renesanciu. Žije v Oregone s manželkou, americkou poetkou, Em Claire.

Kniha Kde sa stretáva Boh a medicína vychádza na 208 stranách. Maloobchodná cena 9,90 €.